Namų Renovacijos Tendencijos 2021 Metams

0
2499
poilsio zona

2020 metais įvyko neįtikėtinas kasdienės pasaulio veiklos pokytis. Daugeliui žmonių kelionės į darbą ir atgal baigėsi, ir viską – nuo mokyklos lankymo iki treniruočių, terapijos ir atostogų perkėlėme į savo namus. Tyrimų duomenimis, iki 2025 metų nuotoliniu būdu dirbs apie 22% darbo jėgos, tai yra 87% daugiau nei prieš pandemiją dirbusių nuotoliniu būdu darbuotojų skaičius. Nenuostabu, kad visa tai turės įtakos ir namų renovacijos projektams. Taigi šiame įrašę apžvelgsime, kokios namų renovacijos tendencijos bus aktualiausios 2021 metais.

 

Poilsio zonos įrengimas

Įsibėgėjus COVID19 pandemijai poilsio zonų įrengimas yra pirmaujanti tendencija kalbant apie namų renovaciją. Susidariusi situacija ir toliau moko mus naujų būdų, kaip maksimaliai išnaudoti turimą erdvę namuose. Dėl šios priežasties daugelis ieško specialistų patarimų, kokie kambariai ar kitos zonos jų namuose gali būti išnaudotos ir įgauti naują gyvenimą.

Vienas populiariausių ir vertų apsvarstyti poilsio zonos įrengimų variantų yra rūsio pertvarkymo projektas. Žmonės mėgstantys patogiai ištiesti kojas ant fotelio arba sofos nori tiesiog jaukiai įsirengti rūsio patalpą ir susikurti tikrą poilsio oazę. Prijaučiantys aktyviam poilsiui svarsto galimybę įsirengti sporto treniruoklių salę, mini golfo aikštelę, biliardo ar stalo teniso stalą.

 

darbo vieta

Kambario pritaikymas darbui

Kuo daugiau žmonių dirba nuotoliniu būdu savo namuose šiandieniniame COVID19 pasaulyje, tuo labiau aktualus darbo vietos įrengimas namų zonoje. Nesvarbu ar tai būtų dabartinių erdvių pavertimas biurais ar nenaudojamų kambarių įrengimas.

Žmonės skirs daugiau laiko ir pastangų kurdami unikalią darbo erdvę, kad maksimaliai padidintų savo koncentraciją, motyvaciją ir produktyvumą. Tokie dalykai, kaip vieta, spalvos, dekoracijos ir baldai daro įtaką jūsų psichinei ir fizinei būklei. Įvairiais tyrimais įrodyta, kad ryškus apšvietimas, gaivus oras bei rami aplinka turi teigiamos įtakos darbo produktyvumui.

Tiems, kurių namų erdvė nėra didelė svarsto galimybę įsirengti įmontuojamus baldus. Tokie baldai neužima vietos jų nenaudojant, o dirbant taip pat puikiai atlieka savo paskirtį.

 

vonia

Vonios kambario jaukumas

Kaip dažnai šiais metais pabėgote į vonios kambarį su tikslu atsipalaiduoti? Ekspertai teigia, kad vonios kambarys turintis tinkamas savybes išties gali padėti atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Remiantis 2020 metų tyrimu, 2 iš 5 naujų arba renovuotų namų savininkų teigia naudojantys vonios kambarį, kaip poilsio erdvę.

Verta pagalvoti apie vonios kambario atnaujinimą ir jo pavertimą atsipalaidavimo zona. Netgi tokie smulkūs atnaujinimai, kaip aromaterapinė dušo galvutė arba stovas arbatos puodeliui ar taurei vyno gali turėti teigiamos įtakos.

Na, o jei vis dėl to galvojate apie visišką vonios kambario atnaujinimą – didelio formato plytelės padės vizualiai išplėsti erdvę. Tai vis labiau populiarėjanti tendencija renovuojant ir įrenginėjant naujus namus. Dar vienas šios naujos tendencijos privalumas: mažiau skiedinio linijų tarp plytelių reiškia mažiau valymo ir mažiau netvarkos. Tiesa, jei svarstote pirkti dideles plyteles vonios kambariui siūlome teikti pirmenybę matiniam paviršiui, kuris suteikia atsparumą slydimui.

 

Lauko erdvė

Įsibėgėjus pandemijai lauko erdvė namuose taip pat tapo nepaprastai svarbi vieta. Visai nesvarbu ar turite tik mažą balkoną ar didelį kiemą. Valdžiai apribojus pasivaikščiojimus gryname ore tai bene vienintelis saugus būdas susisiekti su gamta, todėl verta investuoti laiką ir pinigus į šių erdvių atnaujinimą bei jaukios aplinkos sukūrimą.

lauko zona

Kita vis populiarėjanti tendencija susijusi su lauko erdvėmis – dideli langai bei didelės stiklinės durys į balkonus ir terasas. Tai leidžia natūraliai šviesai patekti į namus, vizualiai padidinti namų erdvę bei sustiprinti ryšį su gamta. Tinkamai juos sumontavus dideli langai ir stiklinės durys neabejotinai suteiks namams unikalumo.

 

Apibendrinimas

Niekam nenuostabu, kad COVID19 pandemija padarė nemažai pokyčių mūsų gyvenimuose. Ne išimtis ir namų zonos, kurioms taip pat reikalingi pokyčiai atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją.

Jei Jūs taip pat galvojate apie namų atnaujinimą susisiekite nemokamai konsultacijai. Su malonumu Jums patarsime, galėsime padėti užsakyti statybines medžiagas bei žinoma atlikti renovacijos darbus.